Check out these great new printable coupons! Use zip code 90210.
$1/2 Smucker's Ice Cream Toppings
$1/1 Boulder Canyon Potato Chips
$1/2 Gerber Graduates Puffs or Lil' Crunchers Snacks
$0.75/1 Keebler Granola Fudge Bars
Last time I was at Target, the Smuckers Ice Cream toppings were $1.89. That means you could get 2 for $2.78! The Boulder Chips were on sale for $1 at Kroger several weeks ago...which would have meant free chips with this coupon!
(The links in this post may be my referral links. Read my disclosure policy here)
Monday, June 27, 2011
New Printable Coupons! Cheap Ice Cream Toppings and Gerber Graduates!
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
Popular Posts
-
Frugal Momma's Famous Budget Black Beans I love this recipe. I love this recipe so much I give it to everyone I know. I think I've e...
-
Last week I went a little over my budget, and hit about $65 for the week. This week, I'm giving myself a little wiggle room, and shootin...
-
I'm sorry he's loud. I know. We're working on it. He may not have heard your words of venom, but the glare on your face said i...
-
I’ve sat down to write this post numerous times over the last month. But, I wasn’t feeling very joyful—quite the opposite actually—...
-
I was most looking forward to figuring out the unit price of paper towels and toilet paper when I started the Costco Price Comparisons seve...
-
*Follow Me on Facebook , Pinterest , and Twitter * Thinking back on the date September 12, 2012 stirs many deep feelings inside ...
-
Target had a lot of useful clearance items when I went today. I was excited, since it was stuff I needed anyway! Tootsie Roll and Mini Lol...
-
Breakfast Cookies to boost our protein intake in the morning. Happy Easter Week! This week I'm going to start teaching my 3-year old ...
-
Luckily, pantry staple items such as canned foods and other non-perishables are often on sale and have coupons for them. However, some thing...
-
Here is the Costco Price Comparisons for Milk, Eggs, and Yogurt. I also calculated out the price of Homemade Greek Yogurt to be $0.06/ounce ...




No comments:
Post a Comment
What do you think? I love hearing from my readers!